Chłodnice Delphi

Delphi to jeden z wiodących producentów części samochodowych przeznaczonych na pierwszy montaż. Doświadczenie nabyte podczas opracowywania nowych technologii w trakcie procesu produkcyjnego pozwala na zajęcie pozycji czołowego dostawcy części zamiennych, w tym elementów układów grzejących i chłodzących – parowników, skraplaczy, chłodnice, sprężarek, osuszaczy, odwadniaczy.

Ponadstuletnie doświadczenie w dziedzinie projektowania i wytwarzania chłodnic zaowocowało obsługę ponad 5200 zastosowań, produkcję chłodnic do modeli pojazdów produkowanych od 1973 r. do dnia dzisiejszego i bogatą gamą różnych konfiguracji chłodnic przeznaczonych do wielu zastosowań w samochodach osobowych i ciężarowych.

Chłodnice Delphi są produkowane i opracowywane z myślą o produktach typu OEM i może właśnie z tego powodu cechują się niezwykłą wydajnością, dzięki czemu zapewnione jest idealne chłodzenie nawet w najtrudniejszych warunkach, a więc bardzo wolna albo szybka jazda. Wykonanie z aluminium powoduje, że chłodnice są lekkie, kompaktowe i odporne na korozję co w ogólnym rozrachunku oznacza znacznie dłuższy czas eksploatacji dla klienta. To jednak nie wszystko, bowiem produkty te są bardzo efektywne w wymianie ciepła i charakteryzuje je znakomity stosunek wydajność/waga i idealne dopasowanie pozwalające na błyskawiczny montaż.

W ofercie firmy znajdują się też znakomite skraplacze Delphi, które zostały wykonane uwzględniając fabryczny montaż z rurami podłączanymi do mikroportów, dzięki czemu przenoszenie ciepła jeszcze nigdy nie było tak wydajne. Skraplacz jest lekki i odporny na rdzę dzięki specjalnej, aluminiowej konstrukcji. Najnowocześniejsza technologia pozwoliła na zagwarantowanie pełnej szczelności w obrębie kanałów, ich osuszenie i zamknięcie na czas transportu. Każdy produkt wychodzący z fabryki Delphi przechodzi szereg kontroli jakości, gdzie testuje się czynniki takie jak wibracja, rozrywanie, korozja i ciśnienie.

  Img back to top