Chłodnice NRF

NRF to firma, której początki sięgają 1927 roku. Dzięki ciężkiej pracy, firma w ciągu kilkudziesięciu lat stała się wiodącym producentem chłodnic, rdzeni do chłodnic, chłodnic powietrza i oleju, box coolerów i podzespołów klimatyzacji. Co ciekawe, NRF nie tylko zajmuje się produkcją…

Na swoim koncie NRF ma również opracowywanie i wytwarzanie najbardziej zaawansowanych systemów wymiany ciepła. Produkty spod szyldu NRF trafiają do wielu sektorów przemysłu na całym świecie. Firma NRF współpracuje z najlepszymi producentami motoryzacyjnymi, zakładami przemysłowymi i stoczniami. Produkty NRF to rozwiązanie dla najbardziej wymagających.

Fabryki i centra dystrybucyjne firmy NRF można znaleźć na terenie całej Europy Zachodniej. Firma posiada na magazynie ponad 5 000 różnych artykułów dla rynku wtórnego, więc jest w stanie sprostać szybkim i profesjonalnym realizacjom zamówień swoich klientów. Zaawansowany technologicznie system inżynieryjno – testowy daje pewność, że towar spod znaku NRF spełnia najbardziej surowe normy.

Głównym obszarem działań NRF jest projektowanie i produkcja wysokiej jakości chłodnic przeznaczonych do różnych zastosowań. Obojętnie czy mają być to rdzenie typu Flat Fin, rdzenie serpentynowych, kompletne chłodnice czy nagrzewnice, NRF zawsze oferuje towar o najlepszych specyfikacjach.

Głównym przeznaczeniem produktów spod szyldu NRF to branża motoryzacyjna, bowiem to właśnie produkty z aftermarketu, i przeznaczone na rynek części oryginalnych zajmują największą część produkcji. W Centrum Badań i Rozwoju systemy NRF są poddawane szczegółowym testom, dzięki czemu możesz być pewien, że wszystkie produkty będą trwałe, bezpieczne i funkcjonalne.

  Img back to top