Poznaj Nas Bliżej!

NoweChlodnice.pl to internetowy serwis, który pełni dwie podstawowe role. Po pierwsze jest największym w Polsce i najszybciej rozwijającym się sklepem internetowym z częściami dedykowanymi układom chłodniczym w pojazdach mechanicznych.  Po drugie jest to platforma, na której odnaleźć można szereg rzetelnych informacji i porad motoryzacyjnych z zakresu nie tylko układu chłodzenia w samochodach, ale także innych, pokrewnych dziedzin, dzięki którym zarówno laik, jak i profesjonalista poszerzy zakres swojej wiedzy, stając się świadomym konsumentem i klientem.

Pasjonaci z Ogromną Wiedzą

Nasz serwis tworzą młodzi i kreatywni ludzie, dla których motoryzacja to prawdziwa życiowa pasja. Posiadając dodatkowo ogromne doświadczenie w imporcie oraz dystrybucji części samochodowych, e-commerce i nowych mediach, budują miejsce, w którym każdy zmotoryzowany może wyposażyć się w potrzebne produkty oraz nabyć czy rozwinąć swoją wiedzę z zakresu samochodowych układów chłodzenia i nie tylko.

Zakupy Motoryzacyjne to Przyjemność

Wiemy, że zakupy części samochodowych, zwłaszcza dla laików motoryzacyjnych, nie należą często do przyjemności, dlatego pragnęliśmy stworzyć miejsce, które zmieni takie podejście. Stąd nasze Centrum Obsługi Klienta zapewnia szybką i fachową pomoc kilkunastu specjalistów w doborze części na każdym etapie zakupów! Dzięki temu NoweChlodnice.pl każdego miesiąca obsługują setki zadowolonych klientów.

Wysoka Jakość Produktów i Obsługi

Asortyment naszego sklepu tworzą produkty najwyższej jakości pochodzące od zaufanych i sprawdzonych producentów części do aut osobowych, terenowych, sportowych czy dostawczych. Co więcej sklep NoweChlodnice.pl korzysta z zaawansowanych i efektywnych rozwiązań informatycznych, aby maksymalnie ułatwić odnajdywanie potrzebnych produktów i finalne dokonywanie bezpiecznych zakupów.

  Img back to top