RZETELNE INFORMACJE

Znajdziesz tu fachowe porady dotyczące układu chłodzenia, dzięki czemu wyposażysz się w potrzebną wiedzę motoryzacyjną z tej dziedziny bądź ją pogłębisz, stając się tym samym świadomym konsumentem i użytkownikiem.

NAJWYŻSZA JAKOŚĆ

Każdy zmotoryzowany może dokonać zakupu wysokiej jakości części do układu chłodzenia swoich pojazdów mechanicznych. Ogromny wybór asortymentu, sprawdzeni producenci oraz atrakcyjne ceny, to pewność, że każdy klient znajdzie u nas odpowiednie produkty

POMOC SPECJALISTÓW

Zespół prawdziwych pasjonatów, cechujących się szeroką wiedzą w tematyce motoryzacji. Dzięki temu, każdy nasz klient może liczyć na fachową pomoc w doborze odpowiedniego produktu, aby w 100% spełniał on Państwa potrzeby i oczekiwania

Nasze Produkty

Układ Chłodzenia Bez Tajemnic

Dlaczego sprawny układ chłodzenia w samochodzie jest niezbędny?

Układ chłodzenia sprawia, że silnik w pojeździe mechanicznym pracuje w odpowiedniej temperaturze wynoszącej od 90°C do 100°C, a więc jest chroniony zarówno przed przegrzaniem, jak i niedogrzaniem.

Pośredni a bezpośredni układ chłodzenia

Wyróżnia się dwa rodzaje układów chłodzenia: pośrednie i bezpośrednie. W układzie bezpośrednim, chłodzenie odbywa się za pomocą powietrza, natomiast w pośrednim - płyn chłodzący.

Najczęstsze awarie samochodowego układu chłodzenia

Układ chłodzenia jest podatny na różnorodne usterki, do których najczęściej zalicza się: awarię termostatu, niedopuszczając cieczy do chłodnicy, uszkodzenie wentylatora bądź jego włącznika czy niedrożność chłodnicy.

Opinie Naszych Użytkowników i Klientów

  Img back to top