279.00 

Chłodnica wody NRF EASY FIT 50437

Chłodnica wody NRF EASY FIT 50437 to niezawodna część układu chłodzenia samochodu. Należy do serii EASY FIT firmy NRF, co oznacza, że jest łatwa do zamontowania. Wykonana z aluminium, ma wymiary sieci 554mm x 380mm x 29mm i jest fabrycznie nowa, gotowa do użycia.

Kup produkt
SKU: 50437 Categories:

Powyższa cena jest poglądowa – może być nieaktualna. Sprawdź obowiązującą cenę klikając w przycisk „Kup produkt”

Dostawa

Darmowa dostawa w 24h

Infolinia

Pomoc ekspertów z branży

Zwrot

Do 100 dni na zwrot i wymianę

Chłodnica wody NRF EASY FIT 50437

Chłodnica wody odgrywa kluczową rolę w utrzymaniu prawidłowej temperatury silnika Twojego samochodu. NRF, ceniony producent części samochodowych, prezentuje model 50437 z serii EASY FIT – chłodnicę wody, która łączy w sobie jakość, trwałość i łatwość montażu.

Główne cechy produktu:

  • Producent: NRF – firma znana z produkcji wysokiej jakości części samochodowych, ciesząca się zaufaniem klientów na całym świecie.
  • Seria: EASY FIT – to oznaczenie, że produkt został zaprojektowany tak, aby ułatwić montaż, nawet osobom bez doświadczenia w mechanice.
  • Jednostka: Sztuka – każdy egzemplarz produktu jest kompletną chłodnicą wody, gotową do natychmiastowego montażu, co przyspiesza proces instalacji.
  • Materiał: Aluminium – aluminium to doskonały przewodnik ciepła, co zapewnia efektywne chłodzenie cieczą chłodzącą.
  • Wymiary sieci: Chłodnica posiada dokładnie wymierzone sieci o rozmiarach 554mm (długość) x 380mm (szerokość) x 29mm (głębokość), co gwarantuje idealne dopasowanie do różnych modeli pojazdów.
  • Jakość/Klasa: Easy Fit – produkt ten należy do kategorii oznaczonej jako „Easy Fit”, co oznacza, że jest prosty w montażu, co jest szczególnie korzystne dla osób, które samodzielnie wykonują naprawy samochodowe.
  • Rodzaj chłodnicy: Żebra chłodzące lutowane – technologia ta gwarantuje trwałość i niezawodność połączeń między żebrami, co przekłada się na długą żywotność produktu.
  • EAN: 8718042030986 – numer katalogowy ułatwiający identyfikację produktu w sklepach i serwisach motoryzacyjnych.
  • Stan: Fabrycznie nowy – produkt jest zupełnie nowy, nigdy nie był używany ani montowany, co zapewnia najwyższą jakość i gotowość do instalacji.

Chłodnica wody NRF EASY FIT 50437 to produkt, który zagwarantuje skuteczne chłodzenie silnika i ochronę przed przegrzewaniem. Dzięki łatwemu montażowi, nawet osoby bez doświadczenia w mechanice będą w stanie go zamontować. Wybierz markę NRF i ciesz się pewnością, że Twój samochód działa z maksymalną wydajnością!

Producent

NRF

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Chłodnica wody NRF EASY FIT 50437”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

  Img back to top