Chłodnice VW

Marki Volkswagen nie trzeba przedstawiać. Jeden z najsłynniejszych koncernów samochodowych na świecie. Niemiecka marka pojazdów, która zdobyła swoją sławę jakością wykonania, precyzji i dopracowaniu swoich pojazdów. Marka dla ludu – tak właśnie tłumaczono nazwę Volkswagen, której historia sięga roku 1934. Ferdinand Porsche przedstawił rządowi niemieckiemu projekt samochodu – legendarnego Garbusa, którego powojenna produkcja ruszyła we wrześniu 1945 roku na potrzeby brytyjskiej armii.

Rok ten przyjęto jako oficjalna datę powstania marki Volkswagen, która dzięki przystępnej cenie Garbusa stała się jedną z największych znanych marek produkujących samochody osobowe. Dzięki sporym zarobkom na sprzedaży Garbusa, Volkswagen wprowadził nowy model samochodu, który stał się flagowcem marki i produkowany jest do dzisiaj – mowa tutaj o Golfie, którego pierwszy model zjechał z taśmy w 1974 roku.

Obecnie marka Volkswagen wychodzi na przeciw oczekiwaniom swoich klientów i każdy model jest dostosowany do ich potrzeb. Współczesne modele tej marki cieszą się nie tylko popularnością, ale głównie dobrą opinią wśród milionów kierowców na całym świecie.

Dodaj odpowiedź

Dodaj odpowiedź