Kolejne nowości w ofercie Nissensa

Nissens nie poprzestaje na obecnej ofercie, i firma postanowiła rozszerzyć ją o dwadzieścia jeden nowych referencji. Tak jak zwykle, wszystkie nowości można znaleźć w najnowszym biuletynie Nissensa.

Z rozszerzenia oferty przez Nissensa z pewnością będą zadowoleni użytkownicy Suzuki Grand Vitary, do której można dostać teraz serię trzech chłodnic cieczy – do silników 1.6, 2.0 i 2.4 z automatyczną skrzynią biegów oraz do wersji 1.9 DdiS. Sporą nowością są też chłodnice wody zaprojektowane dla Mazdy 6, które przeznaczone są zarówno dla wersji GG (2002-2007) a także GH (2007-). Wszystkie produkty, o których wspomnieliśmy w artykule, zostały wykonane w technologii 5 mm, która znana jest z niezwykle wysokiej wydajności, niewielkich gabarytów i małej wadze produktów.

Nowa oferta Nissens uwzględnia także chłodnice wody do Hondy C-RV (06-), VW Polo (09-) z silnikiem 1.4 TSI oraz o chłodnicę do samochodu dostawczego LDV Maxus (05-).

Poza tym, nie zapomniano o układzie klimatyzacji – do oferty wprowadzono skraplacze klimatyzacji, przeznaczone dla Forda Fiesty (08-) 1.6TDCi, Volvo – do modeli: V70 (06-), XC70 (06-) oraz S80 (06-), a także o dwa kondensery pasujące do samochodów ciężarowych Iveco Eurocargo (04-) i Scania R-P (09-). Dodatkowo, zainteresować użytkowników mogą także nowe osuszacze klimatyzacji do aut takich jak między innymi Alfa Romeo 159 (05-), Mercedes Sprinter (06-) czy Nissan Qashqai (07-).

Wszystkie pozycje wymienione w publikacji dostępne są już w oficjalnej sprzedaży.

Redakcja

Dodaj komentarz

Your email address will not be published. Required fields are makes.

  Img back to top