Nissens wprowadza nowe produkty

Na naszym portalu zwykle koncentrujemy się na artykułach i opisach budowy układu chłodzenia oraz jego poszczególnych komponentach. Dzisiaj natomiast, chcielibyśmy przedstawić aktualności z rynku motoryzacyjnego, a konkretnie – nowe produkty. A te zostały wprowadzone przez znaną i cenioną firmę Nissens.

Nissens, jak większość producentów samochodowych części zamiennych, wydaje comiesięczne biuletyny. Dzisiaj przyjrzymy się produktom, które zostały zaprezentowane w „Nissens News” jako nowości na lipiec. Wśród nich na niezwykłą uwagę zasługują chłodnice wody, skierowane do właścicieli  najnowszego modelu marki Alfa Romeo – Giulietta.

Wspomniane chłodnice dedykowane są do benzynowych wersji silnikowych 1.4 Turbo, 1.8 Turbo jak również do wersji z silnikami diesla 1.6 JTD oraz 2.0 JTD. Dodatkowo, w ofercie firmy Nissens pojawiły się chodnice do Infiniti FX35 i FX45 (03-), nagrzewnica do Opel Vivaro (01-) i Renault Trafic (01-) oraz elektrowentylator do VW Polo (01-).

To bynajmniej nie koniec nowości Nissensa. Użytkownicy mogą od niedawna wybierać wśród intercoolerów (chłodnice powietrza doładowującego) dedykowanych do Audi A6 (04-), Fiata 500 (07-), Nissana Micry (02-), Smart Fortwo (07-) oraz do VW Passat (10-).

Z kolei produkty z zakresu klimatyzacji, które trafiły do nowej oferty to przede wszystkim chłodnice klimatyzacji do Hyundai Sonata (05-), Mitsubishi Galant (04-), Renault Espace (04-) oraz Suzuki Grand Vitara (01-).

Wszystkie produkty wymienione w „Nissens News” są już dostępne dla klientów indywidualnych. Na koniec warto wspomnieć, że towary zawierające niezbędne części do montażu chłodnicy, oznaczone są specjalnym logo „First Fit”.

Dodaj odpowiedź

Dodaj odpowiedź