Nissens wprowadza nowe produkty

Na naszym portalu zwykle koncentrujemy się na artykułach i opisach budowy układu chłodzenia oraz jego poszczególnych komponentach. Dzisiaj natomiast, chcielibyśmy przedstawić aktualności z rynku motoryzacyjnego, a konkretnie – nowe produkty. A te zostały wprowadzone przez znaną i cenioną firmę Nissens.

Nissens, jak większość producentów samochodowych części zamiennych, wydaje comiesięczne biuletyny. Dzisiaj przyjrzymy się produktom, które zostały zaprezentowane w „Nissens News” jako nowości na lipiec. Wśród nich na niezwykłą uwagę zasługują chłodnice wody, skierowane do właścicieli  najnowszego modelu marki Alfa Romeo – Giulietta.

Wspomniane chłodnice dedykowane są do benzynowych wersji silnikowych 1.4 Turbo, 1.8 Turbo jak również do wersji z silnikami diesla 1.6 JTD oraz 2.0 JTD. Dodatkowo, w ofercie firmy Nissens pojawiły się chodnice do Infiniti FX35 i FX45 (03-), nagrzewnica do Opel Vivaro (01-) i Renault Trafic (01-) oraz elektrowentylator do VW Polo (01-).

To bynajmniej nie koniec nowości Nissensa. Użytkownicy mogą od niedawna wybierać wśród intercoolerów (chłodnice powietrza doładowującego) dedykowanych do Audi A6 (04-), Fiata 500 (07-), Nissana Micry (02-), Smart Fortwo (07-) oraz do VW Passat (10-).

Z kolei produkty z zakresu klimatyzacji, które trafiły do nowej oferty to przede wszystkim chłodnice klimatyzacji do Hyundai Sonata (05-), Mitsubishi Galant (04-), Renault Espace (04-) oraz Suzuki Grand Vitara (01-).

Wszystkie produkty wymienione w „Nissens News” są już dostępne dla klientów indywidualnych. Na koniec warto wspomnieć, że towary zawierające niezbędne części do montażu chłodnicy, oznaczone są specjalnym logo „First Fit”.

Redakcja

Dodaj komentarz

Your email address will not be published. Required fields are makes.

  Img back to top